Kursy językowe przez skype
dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia online cieszą się na całym świecie ogromną popularnością, ponieważ dają dużą swobodę regulowania intensywności kursu językowego i oszczędzają czas kursantów, którzy w zaciszu własnego domu mogą uczyć się języka obcego.

Dlaczego przez Skype?

Kursy językowe przez Skype to forma kursów zapewniająca komfort, wygodę i elastyczność. Z zajęć możesz korzystać gdziekolwiek jesteś.

Tematykę zajęć, ilość lekcji oraz terminy dostosowujemy do Twoich potrzeb i Twojego harmonogramu.

Harmonogram może miec charakter regularny lub być ustalany na bieżąco z lektorem, w zależnośći od Twoich preferencji.

Jak wszystkie zajęcia w naszej Szkole, również zajęcia online prowadzone są wyłącznie przez profesjonalnych lektorów przygotowanych do prowadzenia tego typu lekcji.

Skontaktuj się z Nami

Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Metodykiem, w trakcie której ustalone zostaną cele i potrzeby Słuchacza, ilość lekcji, a także termin pierwszej lekcji przez Skype.

789789789 biuro@englishclub.info.pl

Płatności

Opłaty za zajęcia należy uregulować z wyprzedzeniem, opłacając wybraną ilość lekcji. Przekładanie i odwoływanie lekcji (zarówno przez ucznia, jak i nauczyciela) powinno być zgłaszane minimum 24h przed umówionym terminem zajęć.

W przeciwnym wypadku strona odwołująca ponosi koszt w wysokości 100% ceny lekcji

Wszystkie podane ceny są cenami brutto. W przypadku regularnych zajęć o dużej częstotliwości lub wpłacie z góry za większą liczbę lekcji możliwe są rabaty, uzgadniane z uczniami indywidualnie.